Luminaire poles

Producent słupów oświetleniowych

 

Jako producent tego typu rozwiązań, proponujemy klasyczne modele stożkowe, oraz inne stylowe wersje słupów oświetleniowych, posiadające symetryczne lub asymetryczne wysięgniki, wyposażone

w jedno bądź kilka ramion, o wyjątkowym, nowoczesnym kształcie. Nasze aluminiowe lub stalowe lampy można przemalować na dowolny kolor z palety RAL, dzięki czemu oświetlenie może stać się bardziej stylowe i atrakcyjne wizualnie, a dodatkowo dopasowane do innych dekoracji znajdujących się w parkach czy ogrodach miejskich.

 

Słupy oświetleniowe

 

Nowoczesne i wytrzymałe słupy oświetleniowe spełnią oczekiwania każdego użytkownika. Mają szerokie zastosowanie na rynku i cieszą się dużą popularnością. Ze swojej strony zapewniamy połączenie doskonałej jakości i atrakcyjnej oferty. Można liczyć na dogodne rozwiązania, zgodnie ze swoimi potrzebami.

 

Szerokie zastosowanie

 

Warto wiedzieć, ze słupy oświetleniowe mają niezwykle szerokie zastosowanie na rynku. Służą głównie do mocowania lamp oświetleniowych na chodnikach, placach, skwerach, ulicach i w innych miejscach. Poza tym, niektóre modele sprawdzają się w parkach i ogrodach. Od tej pory można zachować komfort i bezpieczeństwo o zmroku. Jak wybrać najlepszą propozycję? Trzeba mieć na uwadze solidne wykonanie i odpowiednie wymiary słupów. Wytrzymały slup oświetleniowy będzie spełniał swoje zadania przez wiele lat, bez ryzyka szybkiej awarii lub zniszczenia.

Słupy oświetleniowe powinny wpisywać się w aranżację otoczenia i spełniać wymogi każdego, kto z nich korzysta. Jakie zalety ma oświetlenie tego typu? Przede wszystkim jest stosowane w wielu miejscach. Nie zapominajmy o solidnym wykonaniu produktów i łatwej dostępności. W tym miejscu każdy znajdzie takie oświetlenie, jakie idealnie będzie pasować do danych miejsc. Prezentujemy niezawodne słupy oświetleniowe, które bez wątpienia spełnią wymogi każdego odbiorcy. Odpowiednie oświetlenie to bardzo ważna kwestia w każdym miejscu. Pełni nie tylko funkcje dekoracyjne w otoczeniu, lecz także dba o bezpieczeństwo oraz komfort ludzi.