Latarnie nowoczesne - lampy uliczne, oświetlenie parkingów, latarnie uliczne LED

Latarnie parkowe do przestrzeni miejskich

 

Przygotowaliśmy również wersje oświetlenia, które dzięki nowoczesnemu designowi doskonale współgrają m.in. z wielkomiejskimi przestrzeniami parkowymi. Proponujemy aluminiowe latarnie parkowe, dzięki którym przestrzeń publiczna zyska nowoczesny i stylowy wygląd, a dodatkowo dzięki zwiększonej widoczności, będzie bezpieczniejsza dla przechodniów i innych użytkowników ruchu drogowego.

W naszym asortymencie znajdują się aluminiowe latarnie parkowe i uliczne, które są nie tylko estetyczne, ale także wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne.

 

Producent latarni parkowych

 

Oferujemy latarnie w różnych wysokościach, które doskonale sprawdzą się m.in. jako oprawa świetlna wejść do budynków. W celu lepszego wyeksponowania budynków, oferujemy także lampy, umożliwiające stworzenie iluminacji świetlnych.

 

Latarnie uliczne – zastosowanie

 

Lampy uliczne to efektywny sposób na oświetlenie takich obszarów miejskich jak ulice, czy drogi. Dzięki nim w warunkach niedostatecznej widoczności zarówno piesi, jak i kierowcy i inni użytkownicy ruchu drogowego dostrzegą wszelkiego rodzaju potencjalne niebezpieczeństwa. Latarnie uliczne LED to również sposób na oświetlenie parkingów otwartych, ścieżek, a także uliczek.

 

Nowoczesne lampy uliczne w ofercie Elmarco 

 

Dostępne w ofercie Elmarco lampy uliczne i parkowe są zróżnicowane pod kątem designu, kolorystki, szerokości i wysokości. Bogaty wybór pozwala na perfekcyjne dopasowanie oświetlenia do każdej wielkomiejskiej przestrzeni. Każde z dostępnych w sprzedaży rozwiązań jest stylowe i nowoczesne i posiada aluminiową bazę cenioną z uwagi na wysoki poziom trwałości.

 

Lampy uliczne LED Elmarco – dlaczego warto skorzystać z tego rozwiązania?

 

Wykorzystane w latarniach ulicznych Elmarco źródło światła to moduł LED zintegrowany. Rozwiązanie to pozwala na uzyskanie światła o parametrach dostosowanych do potrzeb. Rozwiązanie to ze względu na długą żywotność, jak i energooszczędność pozwoli na poczynienie oszczędności. Takie źródło światła jest również bezpieczne dla zdrowia z racji faktu, że nie zawiera takich szkodliwych pierwiastków, jak rtęć czy fosfor. Nieocenioną zaletą tego rozwiązania jest również aspekt ekologiczny. Takie rozwiązanie spełnia wszystkie kryteria, takie, jak m.in. europejskie normy, które powinno spełniać nowoczesne oświetlenie parkingów i ulic.