Zespół

Zarząd

Firma rodzinna, w której skład Zarządu wchodzą Tadeusz Martyniuk – Prezes, Olga Martyniuk – V-ce Prezes oraz Justyna Martyniuk-Pęczek – V-ce Prezes.

 

 

Tadeusz Martyniuk
Prezes Zarządu

 

Światło jest z nim. Z wielką pasją tworzy firmę, której misją nie jest tylko projektowanie, produkcja i dystrybucja produktów, ale przede wszystkim budowanie więzi. Pasjonat, który zaraża swoją wiedzą, siłą i entuzjazmem. „Ojciec założyciel”, który dba by na każdym etapie i każdym aspekcie firma się rozwijała.

 

Olga Martyniuk
V-ce Prezes

 

Trzyma finanse firmy. Zarządzanie firmą rodzinną w teorii i w praktyce to jej pasja. Wykładowca na Uniwersytecie Gdańskim, wykorzystuje wiedzę o ekonomii  by efektywnie prowadzić  firmę w kierunku rozwoju. W Elmarco zarządza działem finansów, księgowością i logistyką.

 

Justyna Martyniuk-Pęczek
V-ce Prezes

 

Młodsza córka – architektka światła. Łączy sztukę tworzenia przestrzeni miejskiej oraz projektowania oświetlenia i iluminacji. Równolegle rozwija się akademicko, jest profesorem Politechniki Gdańskiej. Specjalistka w zakresie architektonicznego projektowania światłem wspomaga procesy projektowania na każdym etapie od produktu do realizacji oraz marketingu.

Dział handlowy

Alina Sikora

kierownik działu handlowego

Kobiecą ręką zarządza działem handlowym. Racjonalność i kompetencja to dwie cechy charakteryzujące kierowniczkę. Dobór oświetlenia to element wyposażenia, ale też część wizerunku, nad którym pracuje zawsze z zespołem
i klientem. Dba też o efektywność ekonomiczną proponowanych rozwiązań. W działaniach łączy dobro klienta, pracowników działu handlowego i firmy.

Karina Peszka

z-ca kierownika działu handlowego

Od zawsze z Elmarco. Z wielkim sukcesem łączy rozwój zawodowy z rozwojem osobistym. Ogromne doświadczenie, zaangażowanie i ciepły stosunek
do klientów. Na co dzień, opiekuje się klientami kluczowymi nie zapominając
o mniejszych ale ważnych i wiernych Elmarco.

Helena Kauc-Skonieczna

specjalista ds. sprzedaży

Z uśmiechem i troską dba o każdego klienta. Od wielu lat związana z ElmarCo. Bardzo dobrze zna ofertę zarówno oświetlenia zewnętrznego jak i wewnętrznego.

Ewelina Czerniawska

specjalista ds. eksportu

Pogodą ducha wita naszych zagranicznych kontrahentów. Rozwija kontakty na rynkach zagranicznych. Oświetlenie jest dla niej nowym polem,
na którym widzi swój dalszy rozwój.

Justyna Klimek

specjalista ds. marketingu

Dorota Tkaczyk

kierownik działu magazynu

Anna Bogdał

główna księgowa

Michał Garstka

kierownik działu logistyki