Case study

„MONTOWNIA” W GDAŃSKU – NOWE OBLICZE DAWNEJ MONTOWNI ZNAJDUJĄCEJ SIĘ NA TERENACH MŁODEGO MIASTA

Budynek dawnej montowni, gdzie kiedyś składano silniki do U-Botów, przeszedł ostatnio proces gruntowej rewitalizacji. Unikatowa architektura budynku pochodzącego z lat 30-tych XX wieku została w znakomity sposób uszanowana i właściwie podkreślona poprzez pozostawienie zabytkowej konstrukcji i minimalistycznej ingerencji w strukturę budynku. Architekci obiektu –Rayss Group oraz inwestor EUROSTYL zadbali by wyeksponować takie artefakty jak przedwojenne tory, bruk, trzy suwnice, czy oryginalne drzwi wejściowe.

czytaj więcej

Garnizon w Gdańsku - Świetlna scenografia przestrzeni publicznych w rewitalizacji terenów powojskowych

Grupa Inwestycyjna Hossa to Deweloper z Trójmiasta mający na koncie kilkadziesiąt projektów budowlanych, w tym obiektów mieszkalnych, biurowców, centrów handlowo-usługowych i hoteli. W 2009 roku firma rozpoczęła realizację jednego z najambitniejszych przedsięwzięć w swojej historii – osiedla Garnizon w Gdańsku.

czytaj więcej

Kompleksowa realizacja oświetlenia dla górskiego resortu

Blue Mountain Resort to luksusowy hotel apartamentowy w Szklarskiej Porębie. Powstawał z myślą o tym, by połączyć nowoczesne standardy wypoczynku, z wyjątkowym, idealnie dopasowanym do górskiego krajobrazu stylem architektonicznym.

Obecnie kompleks należy do grupy Osada Śnieżka, która
w swoim portfolio posiada również takie hotele jak Green Mountain Resort w Karpaczu czy Elements Hotel & Spa
w Świeradowie-Zdroju. W trakcie budowy Blue Mountain Resort Klient zwrócił się do nas w celu podjęcia współpracy w zakresie oświetlenia obiektu.

czytaj więcej