Kompleksowa realizacja oświetlenia dla górskiego resortu

O Kliencie

Blue Mountain Resort to luksusowy hotel apartamentowy w Szklarskiej Porębie. Powstawał z myślą o tym, by połączyć nowoczesne standardy wypoczynku, z wyjątkowym, idealnie dopasowanym do górskiego krajobrazu stylem architektonicznym.

Obecnie kompleks należy do grupy Osada Śnieżka, która w swoim portfolio posiada również takie hotele jak Green Mountain Resort w Karpaczu czy Elements Hotel & Spa w Świeradowie-Zdroju. W trakcie budowy Blue Mountain Resort Klient zwrócił się do nas w celu podjęcia współpracy w zakresie oświetlenia obiektu.

Nasze rozwiązania

W przypadku oświetlenia do pokoi wybór padł na eleganckie lampy podłogowe Havana i ścienne Rumba oraz plafony Preciosa. Każdy
z produktów cechuje się ciepłą kolorystyką i zapewnia możliwość wymiany kluczowych elementów. Oprawy są metalowe, posiadają również starannie wykonane abażury z tkaniny, a zastosowane źródło światła LED zapewnia możliwość łatwej wymiany. W łazienkach natomiast zastosowaliśmy nowoczesną formę sufitową Quantum,
do której dobraliśmy jedną z naszych ulubionych opraw wysięgnikowych nad lustro, czyli Kreskę K LED.

Efekty

Nasza współpraca przy realizacji oświetlenia hotelu Blue Mountain Resort zaowocowała kolejnymi wspólnymi projektami z grupą Osada Śnieżka. Latarnie Elew oświetlają również inne należące do Inwestora obiekty: Platinum Mountain w Szklarskiej Porębie oraz Green Mountain w Karpaczu. Cieszymy się, że mieliśmy przyjemność uczestniczyć w procesie powstawania tych ośrodków i z chęcią podejmiemy się następnych realizacji!